KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062268

nr 1306 2268

Sven Strömberg

(1892-1971), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 16x16 cm

Sven Strömberg, svensk bildkonstnär född 1892 i Arboga, död 1971 i Motala.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2020
kl 19:40:40

10/2 00:42:32 1      Vinnande bud
10/2 10:57:06 1      justering av budtak

Sven Strömberg

Läs mer om Sven Strömberg